Bílé peklo (1929)

117

Bílé peklo. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

Unikátní snímek vypráví příběh horolezce Kraffta, jehož žena při jednom ze společných horských výstupů kvůli jeho lehkomyslnosti zahyne. O deset let později se Krafft, který se dosud se smrtí ženy a s vlastní vinou nevyrovnal, setkává v Alpách s novomanželským párem Karlem a Marií. On sám nikdy nevystoupal na severní stěnu Piz Palü. Dozvídá se, že nějací studenti z Curychu se na ni právě vypravili. Domnívá se, že právo vystoupat tam jako první náleží jemu a protože mladí snoubenci ho nechtějí nechat jít samotného, všichni tři se společně vydávají na výstup. Když studenti zjistí, že je Krafft před nimi, rozhodnou se jít přímo svahem, kde je strhne lavina a oni zahynou. V Krafftově skupině dojde k rozepři pro žárlivost Karla na starého horolezce. Karel chce místo něj skupinu vést, ale protože není tolik zkušený, zraní se na hlavě a Krafft si při jeho záchraně zlomí nohu. V tu chvíli jsou uvězněni v horách a začíná boj o život.
Piz Palü je 3901 m vysoká hora, ležící v Berninských Alpách. První pravděpodobně úspěšný výstup na její hlavní a nejvyšší vrchol se uskutečnil v roce 1866.

(ájulinka)

Zavřít reklamu ×

Bílé peklo cz dabing online ke shlednuti,
Bílé peklo film česky a zdarma,
Bílé peklo online ke shlednuti,
Bílé peklo informace o filmu,
Bílé peklo online cely film,
Bílé peklo sleduju online,
Bílé peklo online bombuj,
Bílé peklo online,

Bílé peklo online Film cz,
Bílé peklo bombuj,
Bílé peklo bombuj cz,
Bílé peklo herci,
Bílé peklo online ke shlédnutí,
Bílé peklo filmové novinky,
Bílé peklo sledujufilmy,
Bílé peklo sledujufilmy online,
Bílé peklo celý film česky,

Bílé peklo filmové premiéry,
Bílé peklo celý film cz dabing,
Bílé peklo zkouknito,
Bílé peklo sledujufilmy.cz,
Bílé peklo sleduju filmy,
Bílé peklo zkoukni.to,

Bílé peklo zkoukni to,
Bílé peklo sleduj film,
Bílé peklo online cz titulky,
Bílé peklo program film,
Bílé peklo CZ HD film o filmu,
Bílé peklo CZ dabing,