Černobílý svět (2011)

35

Černobílý svět. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

Eugenia „Skeeter“ Phelanová právě dokončila školu a je rozhodnuta začít se živit psaním. Na rozdíl od dívek, v jejichž společnosti ve městě Jackson v Mississippi vyrostla, touží Skeeter po kariéře a je zcela smířena s tím, že manželství a děti budou muset nějaký čas počkat. To se setkává s velkým odporem jak u jejích vdaných kamarádek, tak především u její matky. Když se jí podaří získat práci v místních novinách, požádá o pomoc Aibileen, služku své nejlepší kamarádky, a následně začíná na popud nakladatele pracovat na tajném spisovatelském projektu.
Aibileen Clarková strávila celý život jako služebná v domech bílých lidí v Jacksonu. Vychovala pro své zaměstnavatele 17 dětí a jednoho vlastního syna, který tragicky a zcela zbytečně zemřel během nehody. Aibileen, zarmoucená ztrátou svého jediného dítěte, je velkou oporou jak víra, tak její nejlepší kamarádka Minny. Když jí do života vstoupí Skeeter, Aibileen zjišťuje, že je poprvé v životě ochotna se s někým podělit o své zážitky a zkušenosti – ačkoliv tento zdánlivě prostý čin s sebou nese velká rizika.
Přímočará Minny Jacksonová je třiatřicetiletá služebná, která má pověst nejlepší kuchařky v Mississippi. Pracuje pro Hilly Holbrookovou (Bryce Dallas Howard), ale následkem vzdoru je z práce vyhozena a nucena vydat se na periferii Jacksonu, kde pracuje pro osamělou Celii Footeovou (Jessica Chastain). Minny je Aibileenina nejlepší kamarádka a pomáhala jí vyrovnat se se ztrátou jediného syna. Ačkoliv je silná a nezávislá, je Minny současně velice rozumná a také zdravě skeptická, co se Skeeteřina projektu týče.
Mezi trojicí žen vznikne doslova sesterské pouto, které jim pomáhá překonat těžkosti, jimž jsou během svého snažení vystaveny, a pomáhá jim uvědomovat si, že občas je třeba vybočit ze zajetých kolejí – i pokud to znamená nutnost konfrontovat celé město tváří v tvář a ukázat mu, že doba se mění.

(oficiální text distributora)

Zavřít reklamu ×

Černobílý svět cz dabing online ke shlednuti,
Černobílý svět film česky a zdarma,
Černobílý svět online ke shlednuti,
Černobílý svět informace o filmu,
Černobílý svět online cely film,
Černobílý svět sleduju online,
Černobílý svět online bombuj,
Černobílý svět online,

Černobílý svět online Film cz,
Černobílý svět bombuj,
Černobílý svět bombuj cz,
Černobílý svět herci,
Černobílý svět online ke shlédnutí,
Černobílý svět filmové novinky,
Černobílý svět sledujufilmy,
Černobílý svět sledujufilmy online,
Černobílý svět celý film česky,

Černobílý svět filmové premiéry,
Černobílý svět celý film cz dabing,
Černobílý svět zkouknito,
Černobílý svět sledujufilmy.cz,
Černobílý svět sleduju filmy,
Černobílý svět zkoukni.to,

Černobílý svět zkoukni to,
Černobílý svět sleduj film,
Černobílý svět online cz titulky,
Černobílý svět program film,
Černobílý svět CZ HD film o filmu,
Černobílý svět CZ dabing,