Mary a Max (2009)

52

Mary a Max. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

Dvě rozdílné povahy, dva rozdílné osudy a půlka světa spojuje tento animovaný příběh, který vypráví o přátelství dvou zcela odlišných lidí, kteří se znají jen prostřednictvím svých dopisů. Mary Daisy Dinkle, baculaté osmileté holčičky žijící na předměstí australského Melbourne a Maxe Horowitze, velmi obézního čtyřiačtyřicetiletého Žida žijícího v pulsujícím New Yorku, trpícího Aspergerovým syndromem.
Film sleduje Maryino dospívání a Maxův přechod ze středního k pozdnímu věku a objevuje mezi nimi silné pouto, které překoná o hodně víc než obvyklé kamarádské vzestupy a pády. Mary a Max nás vedou cestou neobyčejného přátelství, které musí čelit autismu, taxidermii, psychiatrii, alkoholismu, obezitě, kleptománii, sexuálním rozdílům, důvěře, kopulujícím psům, náboženským rozdílům, agorafobii a mnoha dalším životním překvapením.

Celovečerní animovaný film MARY A MAX byl poprvé uveden na filmovém festivalu Sundance v roce 2009. Tento film autora a režiséra Adama Elliota produkovala Melanie Coombs a postavičky namluvili Toni Collette (Mary), Philip Seymour Hoffman (Max), Barry Humphries (Vypravěč) a Eric Bana (Damien).

(oficiální text distributora)

Zavřít reklamu ×

Mary a Max cz dabing online ke shlednuti,
Mary a Max film česky a zdarma,
Mary a Max online ke shlednuti,
Mary a Max informace o filmu,
Mary a Max online cely film,
Mary a Max sleduju online,
Mary a Max online bombuj,
Mary a Max online,

Mary a Max online Film cz,
Mary a Max bombuj,
Mary a Max bombuj cz,
Mary a Max herci,
Mary a Max online ke shlédnutí,
Mary a Max filmové novinky,
Mary a Max sledujufilmy,
Mary a Max sledujufilmy online,
Mary a Max celý film česky,

Mary a Max filmové premiéry,
Mary a Max celý film cz dabing,
Mary a Max zkouknito,
Mary a Max sledujufilmy.cz,
Mary a Max sleduju filmy,
Mary a Max zkoukni.to,

Mary a Max zkoukni to,
Mary a Max sleduj film,
Mary a Max online cz titulky,
Mary a Max program film,
Mary a Max CZ HD film o filmu,
Mary a Max CZ dabing,