Návrat domů (1978)

54

Návrat domů. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

Kapitán Bob Hyde v roce 1968 odjíždí z Los Angeles společně s dalšími vojáky do Vietnamu, aby hájil čest a zájmy USA. Doma zanechává svoji přitažlivou manželku Sally, která je najednou sama a rozhodne se dobrovolně pomáhat v nemocnici. Tady se sblíží s ochrnutým válečným veteránem Lukem Martinem, jenž bojuje s depresemi, samotou, a tím, že společnost nedokáže ocenit jeho oběť. Tisíce kilometrů daleko od Sally se zatím Bob pokouší vyrovnat se se situací na frontě, která je zcela jiná, než jak ji podávala oficiální propaganda…
Příběh o válce bez války, zato plný opravdových lidských emocí, ukazující nesmyslnost jakékoliv války, z pohledu těch, jež krutě zasáhla. Neobyčejně silné komorní drama, ani dnes neztrácející na své působivosti a aktuálnosti, takový je slavný protiválečný film, natočený režisérem Halem Ashbym.
K jeho přesvědčivosti přispívají civilní herecké výkony Jane Fondové a Johna Voighta, příznačná smutná atmosféra, hudba a písně Janis Joplinové, skupin The Rolling Stones, The Beatles a dalších, které evokují dobu konce šedesátých let a myšlenkově doplňují příběh.
Snímek oprávněně získal tři Oscary za nejlepší mužský výkon (Jon Voight), nejlepší ženský herecký výkon (Jane Fondová) a nejlepší původní scénář (Robert C. Jones a Waldo Salt), a také řadu dalších prestižních ocenění.

(oficiální text distributora)

Zavřít reklamu ×

Návrat domů cz dabing online ke shlednuti,
Návrat domů film česky a zdarma,
Návrat domů online ke shlednuti,
Návrat domů informace o filmu,
Návrat domů online cely film,
Návrat domů sleduju online,
Návrat domů online bombuj,
Návrat domů online,

Návrat domů online Film cz,
Návrat domů bombuj,
Návrat domů bombuj cz,
Návrat domů herci,
Návrat domů online ke shlédnutí,
Návrat domů filmové novinky,
Návrat domů sledujufilmy,
Návrat domů sledujufilmy online,
Návrat domů celý film česky,

Návrat domů filmové premiéry,
Návrat domů celý film cz dabing,
Návrat domů zkouknito,
Návrat domů sledujufilmy.cz,
Návrat domů sleduju filmy,
Návrat domů zkoukni.to,

Návrat domů zkoukni to,
Návrat domů sleduj film,
Návrat domů online cz titulky,
Návrat domů program film,
Návrat domů CZ HD film o filmu,
Návrat domů CZ dabing,