Skafandr a motýl (2007)

27

Skafandr a motýl. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

Film známého režiséra Juliana Schnabela (Než se setmí, Basquiat) se skvělým hereckým výkonem Mathieua Amalrica (Mnichov) a brilantní kamerou Janusze Kaminskeho, který je dvorním kameramanem Stevena Spielberga, byl uveden za velkého zájmu diváků i odborné kritiky. Film byl natočen podle skutečného příběhu na základě knižní předlohy Jean-Dominiqua Baubyho, který pracoval jako šéfeditor ve francouzském časopise Elle. Charismatický a úspěšný Jean-Dominique si užíval života až do tragického momentu, kdy po náhlé mozkové příhodě ochrne na celé tělo.
„Znovuzrodí se jako oko“, je totiž schopen komunikovat pouze mrkáním jednoho oka. Jeho vůle dál žít a pracovat je obdivuhodná, ve filmu je vykreslena jemně a s nadsázkou své vlastní tregédie. Hrdinovi skutečného příběhu se totiž podařilo doslova „namrkat“ knihu. Bohužel v českém vydání zatím nevyšla. Mathieu Amalric, který ztvárnil Jean-Dominique Baubyho, převzal roli po původně obsazeném Johny Deppovi, který pro svoji vytíženost z filmu odstoupil, a vdechl do postavy silný náboj, který navíc podtrhuje subjektivní kamera. Právem si Julian Schnabel odvezl z Cannes cenu za nejlepší režii a je jasné, že o tomto filmu ještě uslyšíme.

(oficiální text distributora)

Zavřít reklamu ×

Skafandr a motýl cz dabing online ke shlednuti,
Skafandr a motýl film česky a zdarma,
Skafandr a motýl online ke shlednuti,
Skafandr a motýl informace o filmu,
Skafandr a motýl online cely film,
Skafandr a motýl sleduju online,
Skafandr a motýl online bombuj,
Skafandr a motýl online,

Skafandr a motýl online Film cz,
Skafandr a motýl bombuj,
Skafandr a motýl bombuj cz,
Skafandr a motýl herci,
Skafandr a motýl online ke shlédnutí,
Skafandr a motýl filmové novinky,
Skafandr a motýl sledujufilmy,
Skafandr a motýl sledujufilmy online,
Skafandr a motýl celý film česky,

Skafandr a motýl filmové premiéry,
Skafandr a motýl celý film cz dabing,
Skafandr a motýl zkouknito,
Skafandr a motýl sledujufilmy.cz,
Skafandr a motýl sleduju filmy,
Skafandr a motýl zkoukni.to,

Skafandr a motýl zkoukni to,
Skafandr a motýl sleduj film,
Skafandr a motýl online cz titulky,
Skafandr a motýl program film,
Skafandr a motýl CZ HD film o filmu,
Skafandr a motýl CZ dabing,