Slídil (1972)

43

Slídil. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

I ta nejdokonalejší hra na světě má jedno slabé místo.
Úspěšný autor detektivních románů, bonviván a milovník všech her i mechanických hraček, Andrew Wyke, si pozval do svého rozlehlého sídla milence své ženy. Majitel malých kadeřnictví, Milo Tindle pro něho není rovnocenným partnerem. Proto s ním jedná přezíravým a výsměšným způsobem. Zatímco Tindle očekává nějakou dohodu, Wyke chce svého protivníka především pokořit. Také si k tomu připravil dokonalou past…
Detektivní příběh, který vznikl podle divadelní hry dramatika Anthonyho Shaffera, nabídl kromě důmyslně napsané zápletky také velké herecké příležitosti hlavním představitelům. Film natočil známý klasik americké kinematografie Joseph L. Mankiewicz (Vše o Evě, Bosá komtesa, Byl jednou jeden lotr). Cynického spisovatele Wykea působivě ztvárnil Sir Laurence Olivier (Hamlet, Moc a sláva, Richard III., Komik, Maratonec). Bezbranně vyhlížejícího Tindlea si s neobyčejnou chutí zahrál Michael Caine (Alfie, Muž, který chtěl být králem, Hanna a její sestry, Krev a víno, Pravidla moštárny).

(oficiální text distributora)

Zavřít reklamu ×

Slídil cz dabing online ke shlednuti,
Slídil film česky a zdarma,
Slídil online ke shlednuti,
Slídil informace o filmu,
Slídil online cely film,
Slídil sleduju online,
Slídil online bombuj,
Slídil online,

Slídil online Film cz,
Slídil bombuj,
Slídil bombuj cz,
Slídil herci,
Slídil online ke shlédnutí,
Slídil filmové novinky,
Slídil sledujufilmy,
Slídil sledujufilmy online,
Slídil celý film česky,

Slídil filmové premiéry,
Slídil celý film cz dabing,
Slídil zkouknito,
Slídil sledujufilmy.cz,
Slídil sleduju filmy,
Slídil zkoukni.to,

Slídil zkoukni to,
Slídil sleduj film,
Slídil online cz titulky,
Slídil program film,
Slídil CZ HD film o filmu,
Slídil CZ dabing,