Třetí muž (1949)

35

Třetí muž. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

Když Graham Greene napsal scénář pro film Carola Reeda (úspěšná stejnojmenná kniha je přepisem scénáře, nikoli naopak), ani jeden z nich netušil, že píše filmové dějiny. Třetí muž se stal největším evropským pilířem filmu noir. Namísto amerických studiových podívaných dal přednost poválečné rozbombardované Vídni. Sem přijíždí autor brakových románů Holly Martins na pozvání svého starého přítele Harryho Limea. V Harryho domě však zjišťuje, že je jeho hostitel mrtev a chystá se k odletu zpět. Podivné okolnosti kamarádovy smrti, která je interpretována jako náhodná, mu však nepřidají na klidu. Pouští se do pátrání po záhadném třetím muži, který byl na místě nehody, ale nikdo o něm nic neví. Za partnerku si bere Harryho milenku, krásnou Annu Schmidtovou, se kterou začne rozvíjet klubko událostí, na jehož konci čeká šokující odhalení.
Film proslavila vynikající atmosféra s výrazným svícením i dramatická honička v kanalizaci města. Ostrý kontrapunkt k dusivé atmosféře pak přidal citarový doprovod Antona Karase.

(Hwaelos)

Zavřít reklamu ×

Třetí muž cz dabing online ke shlednuti,
Třetí muž film česky a zdarma,
Třetí muž online ke shlednuti,
Třetí muž informace o filmu,
Třetí muž online cely film,
Třetí muž sleduju online,
Třetí muž online bombuj,
Třetí muž online,

Třetí muž online Film cz,
Třetí muž bombuj,
Třetí muž bombuj cz,
Třetí muž herci,
Třetí muž online ke shlédnutí,
Třetí muž filmové novinky,
Třetí muž sledujufilmy,
Třetí muž sledujufilmy online,
Třetí muž celý film česky,

Třetí muž filmové premiéry,
Třetí muž celý film cz dabing,
Třetí muž zkouknito,
Třetí muž sledujufilmy.cz,
Třetí muž sleduju filmy,
Třetí muž zkoukni.to,

Třetí muž zkoukni to,
Třetí muž sleduj film,
Třetí muž online cz titulky,
Třetí muž program film,
Třetí muž CZ HD film o filmu,
Třetí muž CZ dabing,