Waterloo (1970)

138

Waterloo. Sleduj svůj oblíbený film zcela zdarma a bez reklam. Film je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další online filmy, najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: Přehrávač s filmem se otevře v novém okně, pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play. Doporučujeme vypnout adblock!

20. 4. 1814, Fontainebleau. Napoleon Bonaparte je po porážce u Lipska donucen svými maršály k abdikaci a nucenému vyhnanství na ostrov Elba. Odtud se ale po necelém roce vrací a nastává období posledních sta dnů jeho vlády. Období bouřlivé, které začalo obnoveným slibem věrnosti jeho bývalých vojáků, pokračovalo vyhnáním krále z Paříže a skončilo rychlým tažením do Belgie a závěrečnou osudovou bitvou u Waterloo.
Italský koproducent snímku Dino de Laurentiis pojal záměr zadat tuto látku právě režisérovi Sergeji Bondarčukovi po zhlédnutí jeho velkolepého zpracování Vojny a míru – a Bondarčuk nezůstal své pověsti nic dlužen. Historicky věrné zpracování, epická výprava, dokonalé kostýmy, skvělý hudební doprovod Nina Roty a hlavně 17 000 statistů ve strhujícím zpracování samotné bitvy činí ze sledování tohoto filmu-monumentu skutečný zážitek.

(Česká televize)

Zavřít reklamu ×

Waterloo cz dabing online ke shlednuti,
Waterloo film česky a zdarma,
Waterloo online ke shlednuti,
Waterloo informace o filmu,
Waterloo online cely film,
Waterloo sleduju online,
Waterloo online bombuj,
Waterloo online,

Waterloo online Film cz,
Waterloo bombuj,
Waterloo bombuj cz,
Waterloo herci,
Waterloo online ke shlédnutí,
Waterloo filmové novinky,
Waterloo sledujufilmy,
Waterloo sledujufilmy online,
Waterloo celý film česky,

Waterloo filmové premiéry,
Waterloo celý film cz dabing,
Waterloo zkouknito,
Waterloo sledujufilmy.cz,
Waterloo sleduju filmy,
Waterloo zkoukni.to,

Waterloo zkoukni to,
Waterloo sleduj film,
Waterloo online cz titulky,
Waterloo program film,
Waterloo CZ HD film o filmu,
Waterloo CZ dabing,